Česká koruna CZK Euro EUR

Vyhledat

Sergio Tacchini Splendida

Pro ženy

Sergio Tacchini Splendida

Toto zboží je bohužel aktuálně nedostupné

Zahalte se do nebezpečně přitažlivého vonného závoje s vůní parfémované vody pro ženy Sergio Tacchini Splendida. Ta vás okouzlí nejen s jediným přivoněním, ale také elegantním flakonkem a v neposlední řadě velmi příznivou cenou. Parfémovaná voda z dílny talentované parfumérky Coralie Spicher bude slušet všem sebevědomým ženám a stane se krásným doplňkem do každého dne.

Na jaké vonné tóny se můžete s dámskou vůní Sergio Tacchini těšit?

Svrchní akordy propojují aroma osvěžujícího bergamotu, bílé broskve a mandle. Srdce charakterizuje souhra pivoňky, jasmínu a kosatce a základem se rozeznívá tonka spolu se sladkým medem a virginským cedrovým dřevem.

Objevte i další dámské vůně Sergio Tacchini

Značka Sergio Tacchini svět obohatila o řadu výjimečných dámských vůní, které se stejně jako parfémovaná voda Sergio Tacchini Splendida vyznačují skvělým poměrem ceny a kvality. Jedná se například o květinově-zelenou toaletní vodu Sergio Tacchini Precious Jade nebo květinovou toaletní vodu Sergio Tacchini Precious Purple.


Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení.

ohodnotit

Informace k získávání recenzí


Přihlášení

Zapomněli jste heslo? Pošleme Vám nové.
Jste tu poprvé? Vytvořte si nový účet.