krvavý pomeranč, bergamot, růžový pepř
Srdcetuberóza, jasmín sambac, ylang-ylang, konvalinka, růže
Základsantalové dřevo
Druh vůněorientálně-květinová
3 166 Kč
3 166 Kč / 100 ml20 ml|50 ml|100 ml
Nechte se omámit nekonečnou smyslností parfémované vody pro ženy Christian Dior J'adore Infinissime z roku 2020. Elegantní flakonek se zlatým náhrdelníkem ukrývá orientálně-květinovu kompozici, která rozšiřuje slavnou rodinu vůní J'Adore. Také tento nový člen rodiny vznikl pod rukama dvorního parfémáře francouzské značky Dior Francoise Demachy. V této vůni vsadil na tuberózu z oblasti Grasse pro její opojné tóny a jedinečné kouzlo. A že to byla správná volba, zjistíte při prvním přivonění k parfémované vodě J'adore Infinissime.
Dámská parfémovaná voda Christian Dior J'adore Infinissime vás přivítá svěžími tóny bergamotu a pomeranče s kapkou pikantnosti růžového pepře. Zakrátko tyto tóny prostoupí vůně čerstvě nařezaných květin s tuberózou v hlavní roli. Ve vedlejších rolích s jistotou poznáte jasmín, ylang-ylang, konvalinku i růži. V závěru se vám představí santalové dřevo se svou uklidňující a hřejivou vůní. Lehce sladká kompozice J'adore Infinissime působí velmi ženským dojmem a zůstane s vámi dlouhé hodiny.
Parfémovaná voda J'adore Infinissime rozkvete na vaší kůži jemnou vůní, která je smyslná i elegantní zároveň. Je věrnou společnicí po celý den a nezalekne se ani noci. Zahalí vás do neviditelného závoje sebevědomí a podpoří váš přirozený šarm. Tuto návykovou vůni si užijete také sama doma při lenošení nebo při večerním usínání. Jednoduše si ji zamilujete.